KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13348055
nr 1334 8055
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Pastell, Landskap, Signerad, 10x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:30:43
29/6 19:25:43
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy